Dom ekologiczny

Ekologiczne pianki poliuretanowe

Aktualnie żyjemy w czasach, w których zapotrzebowanie na energię wszelkiego rodzaju rośnie w zastraszającym tempie. Jest to oczywiście wynikiem stale rosnącej liczby ludności, której towarzyszy wzrost industrializacji. Postę\jąca urbanizacja i uprzemysłowienie oraz wyższe standardy życia nieustannie zwiększają zapotrzebowanie na wszystkie formy energii.

Czytaj Dalej

Termostat

Ile mogę zaoszczędzić stosując izolację PUR?

Izolacje natryskowe pianką poliuretanową to znakomity sposób na ocieplenie domu nowego, jak również docieplenie budynku już stojącego. Najniższa wartość współczynnika przewodzenia ciepła wśród obecnie stosowanych materiałów termoizolacyjnych oraz inne cenne właściwości sprawiają, że pianka PUR jest doskonałym izolatorem, który pozwoli nam zaoszczędzić energię potrzebną do ogrzania budynku.

Czytaj Dalej

Skorzystaj z usług firmy MachPelc

Witamy na naszej stronie internetowej poświęconej izolacjom natryskowym. Z pewnością znajdziecie tutaj mnóstwo informacji o systemie izolacji pianką poliuretanową. Zapoznacie się z możliwościami jakie oferuje technika natrysku oraz poznacie właściwości pianek PU.

Czytaj Dalej